O firmie

Wewnątrz

Nasz serwis samochodowy

Dlaczego my? Bo czerpiemy satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. GARAGE 66 wyrósł z prawdziwej pasji i nieustannie w pracę wkładamy serce i pełne zaangażowanie. Zrealizowaliśmy już tysiące różnych zleceń, a na koncie mamy masę pozytywnych opinii. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem i zapewniamy indywidualne podejście. Proponujemy przystępne ceny, organizujemy promocje oraz dajemy rabaty. Na wykonane usługi, a także zamontowane przez nas części udzielamy gwarancji. Oprócz rzetelnej naprawy pojazdu służymy fachową poradą jak zadbać o żywotność konkretnych podzespołów w aucie. Bo u nas zawsze możesz porozmawiać o samochodach.

Warsztat samochodowy Rzeszów - krótka historia Garage66

Początkowo było nas dwóch i jako młodzi chłopcy chcieliśmy po prosu robić swoje samochody. Zorganizowaliśmy swój pierwszy garaż przy ul. Towarowej. Po tygodniu znajomi podstawili nam swoje wozy do naprawy, później podjechali znajomi znajomych… Nawet nie zdążyliśmy zauważyć, że naprawiamy auta z ulicy. I tak to się zaczęło.

Postanowiliśmy więc rozwinąć skrzydła, poszerzyć swoją edukację, zainwestować w siebie i w warsztat. Odbyliśmy mnóstwo intensywnych szkoleń w różnych regionach kraju zdobywając liczne certyfikaty. Wciąż jesteśmy otwarci na nowe i chcemy trzymać tempo rozwoju techniki w dziedzinie motoryzacji. A zdobyte po drodze wyróżnienia i nagrody są dla nas jeszcze większą motywacją do działania. Dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym, z którymi nasza współpraca przekłada się na zadowolenie klientów.

Dziękujemy za zaufanie
Zespół GARAGE 66