Tatuaż w klimacie „moto”

Tatuaż

Tatuaż jako powszedni trend ozdabiania ciała

Tatuaż, czyli osobista grafika na ciele, to od wielu lat i pokoleń bardzo popularny temat. Niegdyś miał on niezwykle ważne znaczenie nie tylko w tradycjach, czy też różnych rytuałach. Śledząc karty historii napotykamy na jego wielorakie zastosowania. Między innymi odpędzał choroby, wskazywał na indywidualne umiejętności albo symbolizował przynależność do określonej grupy lub społeczności. Być może wielu z nas łączy jeszcze tatuaże z więźniami i żeglarzami, bo i tak w pewnym okresie były one utożsamiane. Pod koniec lat sześćdziesiątych trend tatuowania odrodził się na nowo szczególnie wśród artystów i gwiazd muzyki rozrywkowej. Obecnie natomiast dobre studio tatuażu odwiedzają wszyscy ci, którzy marzą, aby na swoim ciele wydziarać najbliższą sercu grafikę. Sami tatuatorzy zaś są prawdziwymi artystami, którzy potrafią na skórę nanieść najpiękniejsze wzory, najciekawsze formy i realnie odzwierciedlić najbardziej rzeczywiste i fantastyczne istoty.

Tatuaż na dwóch kołach

Fani motoryzacji i jednocześnie tatuażu bardzo często próbują graficznie połączyć ze sobą te dwa światy. Dlatego też dziarający się kierowcy przeróżnych motorów, harley’ów, crossów i innych skuterów wybierają tatuaże w klimacie moto. Z niecodziennych pomysłów samych zainteresowanych w połączeniu z artystycznym i perfekcyjnym ich odzwierciedleniem przez profesjonalnego tatuatora powstają niesamowicie piękne widoczki. Inspiracje zarówno w wersji symbolicznej, technicznej, czy również szeroko pojętej klasycznej przyciągają nasz wzrok i prezentują się niezwykle efektownie. Prawdziwym dziełem sztuki są także pejzaże horyzontu zza kierownicy. A ponieważ serce praktycznie każdego motocyklisty bije dla jego maszyny, więc równie popularnym wzorem jest linia życia z włączonym w nią motorem. Wyobraźnia w tym temacie, jak łatwo zauważyć, nie zna granic. Można dowolnie eksperymentować z minimalistycznymi obrazami i łączyć je z najbardziej wyszukanymi stworami, aby osiągnąć idealną dla siebie wartość estetyczną.

Brak pomysłu na swój mototatuaż…

Jeżeli wiemy, co nam w duszy gra, ale nie umiemy tego umiejętnie przenieść na kartkę to najlepiej udać się do profesjonalnego studia tatuażu, np. No Name Tattoo w Rzeszowie. W takich salonach pracują artyści z bardzo bogatym doświadczeniem i niczym nieposkromioną wyobraźnią. Z pewnością fachowo nam doradzą i zrealizują nawet najbardziej wymagający projekt naszego mototatuażu.