Prezent dla fana motoryzacji? Oto 5 pomysłów

torty sanok

Z doświadczenia wiemy, że spersonalizowane prezenty cieszą najbardziej. Czy da się wymyślić bardziej spersonalizowany prezent niż ten związany z pasją obdarowywanego? Nie sądzimy! Za to wiemy, że jeśli Twój chłopak, brat, ojciec, dziewczyna czy siostra mają bzika na punkcie swojego auta, na pewno doceni prezent związany z tą tematyką!

Nie ma świętowania bez… Tortu!

Czymże by było świętowanie bez tortu? Ulubione słodycze poprawiają nastrój każdemu, a najlepsze w nich jest to, że można się nimi dzielić! Tu jednak trzeba się wykazać nie lada znajomością naszego fana motoryzacji. W końcu trzeba wybrać jego ulubiony smak. Na szczęście Cukiernia Wulkan Sanok w swojej ofercie ma pyszne torty Sanok i z pewnością znajdziesz coś na idealny tort! Pamiętaj żeby go spersonalizować – czy myślisz, że ucieszy się z tortu w kształcie auta? Pyszne i Pięknie udekorowane Torty Sanok  z Cukierni Wulkan to „wisienka na torcie” każdego dobrego prezentu.

Przyjemniejsza jazda z transmiterem FM

Uprzyjemnij mu jazdę muzyką! Jeśli nie posiada w aucie radia z portem na USB sprawisz, że długie trasy staną się jeszcze większą frajdą. Koniec ze schowkiem zawalonym płytami! Dzięki transmiterowi FM można bowiem słuchać muzyki z telefonu nawet jeśli auto w samochodzie nie posiada portu USB.

Zawsze w pełni mocy z ładowarką samochodową

Wiecznie nienaładowany telefon to zmora Twojego fana motoryzacji? Spraw by zawsze był w kontakcie! Ładowarka samochodowa to drobny gadżet, jest jednak bardzo praktyczny, dlatego każdy fan motoryzacji ucieszy się z takiego prezentu!

Spa dla auta? To możliwe z voucherem na detailing

Jeśli masz większy budżet, świetnym pomysłem na prezent może być voucher na detailing. To prawdziwe Spa dla auta, a jaki fan motoryzacji nie chciałby zapewnić swojemu pojazdowi takiego luksusu?

Dla tych co wolą sami dopieszczać swoje auto

„Sprzątanie i dopieszczanie auta mnie odpręża.” Często słyszysz te słowa? To znak żeby wyposażyć swój prezent w odkurzacz samochodowy i/lub zestaw kosmetyków samochodowych!

Miniaturowy model samochodu

Bądźmy szczerzy, jaki fan motoryzacji by nie chciał podziwiać swojego cudeńka w mniejszej wersji? No właśnie! Dlatego to idealne zwieńczenie prezentu i pokazanie drugiej osobie, że wspierasz ją w jej pasji!

Bądź na bieżąco ze światem motoryzacji.