Premiery motoryzacyjne w roku 2021!

premiery motoryzacyjne

Najciekawsze premiery motoryzacyjne – czekamy na nie!

 

Premiery motoryzacyjne to gorący temat początku każdego roku. Wszyscy wielcy fani czterech kółek z niecierpliwością czekają na to, czym tym razem zaskoczą nas producenci światowych marek najciekawszych samochodów. Czy będą to maszyny doskonałe, czy też może rozczarowanie? I czym wyróżnią się one w dealerskich salonach spośród dotychczasowych propozycji. Chociaż jak łatwo przewidzieć nowe auta wyjadą na wprost ekologii i głównie rządzić będą modele elektryczne. Niewiadomą jednak pozostaje jak owe premiery się odbędą w wiadomych czasach epidemii. Bardzo prawdopodobna może okazać się na przykład relacja internetowa…  Sprawdźmy zatem jakie debiuty nowoczesnych modeli aut czekają nas w najbliższych miesiącach, bo z pewnością zanosi się dosyć ciekawie.

 

Wyprawa w przyszłość… czyli wybrane premiery 2021

 

  • Z tajemniczego projektu koreańskiego koncernu Hyundai Kia ma oto wyłonić się elektryczne superauto Kia CV. Jak donoszą różne nowinki motoryzacyjne prawdziwym hitem, poza szybkim ładowaniem pojazdu (ok. 20 minut), ma się okazać jego przyspieszenie. A mianowicie rozwinięcie prędkości od 0 do 100 km/h ma nie przekroczyć 3 sekund!

 

  • Elektryczny model Klasy S – Mercedes EQS 2021 to kolejna zapowiedź tego roku. Niemiecki producent zdradza, że na pewno będzie luksusowo i komfortowo, a komponenty oczywiście zachwycą najwyższą dostępną na rynku jakością. Pozostaje więc cierpliwie czekać na nadchodzące targi we Frankfurcie.

 

  • Kompaktowy SUV Alfa Romeo Tonale coraz bliżej! Od tej premiery może także znacząco zależeć dalsza przyszłość włoskiej marki. Oczywiście trzymamy mocno kciuki za potencjalnie najważniejszy debiut Włochów. Natomiast nabywcy nowego modelu z pewnością podtrzymają tradycję przyjemności jazdy modelami Alfa.

 

  • Pierwszy w pełni elektryczny niemiecki model Audi e-tron GT także zadebiutuje już wkrótce. Ten atrakcyjny model z pewnością zrobi na nas wielkie wrażenie swoim dynamicznym designem oraz eleganckimi detalami. Ale chyba najbardziej nie możemy doczekać się jego sztucznie dodanego brzmienia.

 

  • Natomiast w wersji na sportowo czekać na nas będzie Maserati MC20 2021. Został on już zaprezentowany przez włoską markę we wrześniu ubiegłego roku. Tym razem zadebiutuje 630-konnym silnikiem V-6 z podwójnym turbodoładowaniem jako dwumiejscowe coupe lub kabriolet z minimalistyczną kabiną skoncentrowaną na kierowcy.