GARAGE 66 – Usługa Door To Door Odbiór samochodu od Klienta

Garage 66

GARAGE 66 Warsztat samochodowy Rzeszów

Garage 66 – tutaj świadczymy wysokiej jakości usługi związane z naprawą pojazdów. Nasi wyszkoleni mechanicy są kompetentni, doświadczeni i do swojej pracy podchodzą zawsze z wielkim zaangażowaniem. Posiadamy ponadto profesjonalny sprzęt, dzięki któremu nasz serwis funkcjonuje sprawnie i rzetelnie. O jakości pracy naszego warsztatu samochodowego przekonało się już mnóstwo zadowolonych Klientów.

 

ODBIÓR SAMOCHODÓW OD KLIENTA!!!
Usługa Door To Door

Dbając o jak najlepszą jakość obsługi naszych Klientów poszerzyliśmy zakres działania o dodatkową usługę – odbiór samochodów od klienta. Tak więc aktualnie zapewniamy:

Transport uszkodzonych aut / odbiór pojazdu pod wskazanym adresem.

– Wykonanie zamówionej usługi w zakresie serwisu oraz obsługi bieżącej.

Dostarczenie pojazdu z powrotem w dowolne wskazane miejsce.

Jeśli potrzebujesz transportu swojego samochodu lub innego pojazdu zadzwoń do nas pod numer:
730 778 778 lub 669 493 257.


Pozostałe usługi warsztatowe w Garage 66

Mechanika pojazdowa, między innymi:

diagnoza;
– naprawy: silnika, zawieszenia, układu hamulcowego, układu kierowniczego, układu chłodzenia, układu paliwowego, układu wydechowego itd.;
– wymiany, np.: filtrów, klocków hamulcowych, amortyzatorów, czujników, płynów, pasków, tarcz, uszczelek, pomp, przewodów i wszelkich innych części i podzespołów.

Przeglądy warsztatowe

Oferujemy Państwu również fachową diagnostykę komputerową, przegląd klimatyzacji oraz wszelkie inne przeglądy, w tym: podstawowe, letnie, przed podróżą i zimowe.

Serwis klimatyzacji

W naszym serwisie wykonujemy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją, jak: odgrzybianie, napełnianie, sprawdzanie szczelności układu, a także wymiany: chłodnicy, filtrów, parownika, osuszacza, sprężarki czy przewodów.

Wymiana opon

Nasi mechanicy świadczą również profesjonalne usługi związane z demontażem i montażem felg i opon. Ponadto zajmujemy się geometrią kół 3D.

Elektryka i elektronika samochodowa

Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów podczas jazdy wiemy jak ważna jest także diagnostyka i naprawa podzespołów i części elektronicznych. W naszej ofercie przykładowo znajdują się następujące usługi: wymiana akumulatora i alternatora, montaż i wymiana czujników, ustawianie świateł, wymiana bezpieczników i żarówek oraz naprawa systemów wspomagających. Oczywiście w naszym serwisie samochodowym rekomendujemy części tylko od sprawdzonych dostawców.